| RoxyGirl a întrebat:

Ce carti speciale ati citit si imi recomandati?

4 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Fetita celei dea 6 luni, copii lampii fermecate, mostenirea, septimus heap

| adikinhhh a răspuns:

Iti recomand romanele politiste de la agatha christie:Misterul crimei fara cadavru, Misterul crimelor inlantuite,Ucigasul ABC,Martorul mut, Crima in Mesopotamia, Moarte pe Nil, Craciunul lui Poirot, Crima din Orient Express

| BellaSomerhalder a răspuns:

DaVinci Code; Cismigiu & Comp. Buna dimineata, baieti!; How To Kill a Mockingbird; sunt multe foarte frumoase, am citit o gramada! Daca mai vrei, poti sa-mi dai un pm. Bafta!

| Iasyxd a răspuns:

Evermore,Crescendo,Invocarea,Rafuiala,Revelatia :X