| imelenama a întrebat:

Ce carti trebuie sa citesc la profilul turism si alimentatie in clasa a 9 a?

4 răspunsuri:
| badearazvan a răspuns:

Ce carti se citeste la orce liceu romana nu conteaza daca la asta te referi ca aceiasi romana fac toti si daca te referi la carti de turism nu trebuie sa citesti nici o carte, eu sunt la turism si am cumparat o carte de la profersor parca avea 300 pagini este de m1, m2, m3 costa in jur de 30 lei si nu trebuie sa o citesti doar te mai uti prin ea la diferite lectii

| imelenama explică (pentru badearazvan):

Badearazvan daca esti la turism si alimentatie cate carti ai avut de citit la romana. Eu asta am intrebat nimic altceva. De exemplu: Mara

| alin1111111111111 a răspuns:

Poti sa citesti cate carti si ce vrei tu...tot nu o sa ti ajute la nimic!

| claudia5fabules a răspuns:

Uite ce am gasit pe site-ul ministerului educatiei: http://www.edu.ro/index.php/articles/6476