| SmallBrain a întrebat:

Ce credeti ca pica la bac:gen liric, dramatic sau epic?

5 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

Niciunul. Va pica criticismul maiorescian.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Aș zice epic, dar e doar o bănuială, trebuie să știi câte ceva din toate.

| Romeo44 a răspuns:

Genul dramatic sau epic. Nu a mai picat de peste 4 ani comedia, iar poezia s-a dat anul trecut dupa 3 ani de romane...
Caragiale sau bacovia/barbu
Bafta happy

| JUNNKiE47 a răspuns:

Nu avem de unde să știm, e total greșit să îți dai cu presupusul, învață tot ce trebuie și nu vei mai sta cu gândul acesta.

| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Din câte am auzit eu pe ici pe colo e posibil să cadă basmul și dramaticul... Basmul la real, dramaticul la uman.