| elsa87 a întrebat:

Ce credeti ca va pica anul asta la bac la romana?

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Elevii...

| elsa87 explică (pentru MasterOfDisaster):

Am mai auzit asta! laughing Pe bune, ce se aude pe la voi despre subiect?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru elsa87):

Sincer nu stiu.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Trebuie să înveți absolut tot, ca să nu te ia nimic prin surprindere. Timp este... Depinde de voință.

| Dariusuu a răspuns:

Chiar nu se stie.

Mi-ar placea foarte mult daca ar cadea Eminescu.

| thegatekeeper a răspuns:

Am auzit chiar azi o speculatie cum ca exista o oarecare posibilitate sa pice "Morometii" sau un alt roman. Desigur, e doar o parere pe care am auzit-o, dar tind sa cred ca se poate, din moment ce stiu ca nu a mai fost subiectul asta de ceva timp.

| whattt a răspuns:

Asta nu se stie

| elsa87 explică:

Si la istorie?