| tzus a întrebat:

Ce credeti ca va pica la Romana la BAC in sesiunea de toamna la subiectul III? Pentru cel mai bun raspuns, funda!

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Si de unde sti care e cel mai bun raspuns pana nu se da bacul? Poate pica orice, dar cel mai probabil nu vor da nicio poezie

2 răspunsuri:
| Alecz_Alexandru_1992 a răspuns:

Sper sa pice un roman /nuvela / comedia / basm... sa nu pice genul liric si chestiile cu juninism dacia literara etc

| cata1angel a răspuns:

Buna eu cred de fapt sunt aproape sigura ca va cadea luceafarul te pupicesc