| Puff9222 a întrebat:

Ce credeti ca va pica la subiectul 3 la romana la bacalaureatul de anul acesta tinand cont de simulare si bacul olimpicilor?

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Eu cred ca va fi roman, cel mai probabil ceva de la Camil Petrescu sau poate Morometii de Marin Preda... Cel mai probabil ceva legat de personaje.
Oricum, tu trebuie sa stii tot pentru examen. Mult noroc!

| sasuke_9542 a răspuns:

Testament pica big grin

| GabrielleGabi a răspuns:

Roman zic eu! In ultimii 2 ani a fost poezie. Si eu dau bac-ul anul asta, succes si tie!

| Puff9222 explică (pentru GabrielleGabi):

Multumesc la fel. eu tind spre morometii. nu cred ca ar pica ultima noapte daca a fost la bacul olimpicilor la uman. nu ar fi corect sa-l dea la real, nu?