| AvalohAlyn a întrebat:

Ce domeniu va place sa studiati? Despre ce cititi cel mai mult?(carti, articole etc)

5 răspunsuri:
| syd2 a răspuns:

In ultima vreme mi-am procurat tezele lui Arthur Schopenhauer, imi place filozofia.

| Anonimuserr a răspuns:

Științe Politice, Relații internaționale, istorie dar și chestii legate de știință, geografie, IT, astronomie.

| ishallhelpyou a răspuns:

IT, iar din moment ce din punct de vedere tehnologic evoluția este destul de accelerată, prefer să citesc online pe site-urile de specialitate, offline, până lansează cartea, este deja ceva vechi laughing

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Psihologie.Inveti despre oamenii din jurul tau, despre tine..despre personalitate, vise, iubire...totul

Răspuns utilizator avertizat