| mataestefrumoasa a întrebat:

Ce este prostata si daca fetele o au? Cum se atinge?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

E o glandă.
Conform ultimelor cercetări, au și femeile una. E drept, diferă de cea masculină, dar există.
Se atinge cu degetele; sau cu un penis ori un dildo.

| mataestefrumoasa explică (pentru mihai69):

Nu e aia gen, glanda sanki sau cum se numeste?

| mihai69 a răspuns (pentru mataestefrumoasa):

Te referi la glandele Skene. Astea sunt de fapt o parte a acelei (tentative de) prostată.
Aceasta există cam la 2/3 dintre femei și e oarecum similară celei masculine prepubere.

9 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Fetele n-au prostata. Daca pui intrebarea asta pe un motor de cautare pe internet, ai raspunsul fara sa te faci de râs.
Iar la intrebarea daca dai funda... tu ar trebui sa stii raspunsul

| Goete a răspuns:

happy mihai 69 are dreptate, si fetele au prostata.
Am cautat pe net. Asa a mersi, am invatat ceva

| mataestefrumoasa explică (pentru Goete):

Hai ca tu te-ai facut de ras pana la urma sanki

| Goete a răspuns (pentru mataestefrumoasa):

Nu chiar - eu macar stiu sa folosesc un motor de cautare si sa faci o eroare e umanwinking - s-o recunosti e dificil pentru multi.
Nu sunt specializat in medicina.

| mataestefrumoasa explică (pentru Goete):

Nici in ironie.

| Goete a răspuns (pentru mataestefrumoasa):

Nu e ironie
E de rasul curului ca nu stii sa faci o cautare pe net.
Un salut cordial acum, la inchiderea "conversatiei"

| mataestefrumoasa explică (pentru Goete):

Ce conversatie mai ca iti raspund cand vrea maduva mea, bine?