| Anna9 a întrebat:

Ce eveniment despre care ar putea fi scrisa o stire se poate intampla intr-un liceu? funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu. Cred ca un concurs..sau o petrecere si sa scrii despre participanti si cum s-au distrat happy Hm. sau sa lauzi organizatorii happy :*

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ori se bat profesorii intre ei, ori sa bat elvii cu profesorii, ori s bat parintii cu profesorii, ori pica tot liceul la bac, ori tot liceul ia bacul cu 10, ori sare in aer liceul si elevii fac petrecere, ori vine cineva cu un ak-47 la scoala si incepe sa dea headshot-uri. Cam atat.

| Nyx a răspuns:

Ex: o faza nationala a olimpiadei de informatica.