| AnnAnne a întrebat:

Ce exemple de activitati extrascolare imi puteti da?

Răspuns Câştigător
| RougeEttiquete a răspuns:

Sporturi: 1.basket
2.tenis de camp
3. tenis de masa
4.handball
5.volei
Pictura:
1.atelier de pictura
2.cursuri de pictura
3. pictura pe sticla
Muzica:
-lectii de vioara
-lectii de pian
-lectii de chitara
-lectii de flaut sau instrumente de suflat
Dans:
-lectii de dansuri populare
-lectii de dansuri moderne
-lectii de dansuri sportive
-lectii de dansuri clasice
Excursii si tabere:
-tabara de matematica
-tabara de pictura
-alte tabere.
Sper ca te-am ajutat.Eu numai de acestea am auzit.tongue:*.Pwpkiss
-

5 răspunsuri:
| Angiix3 a răspuns:

Ce zici de adoptia animalelor? happy

| iulioara a răspuns:

Depinde de personalitate. Pt fete recomant cantatul la pian iar pentru baieti inotul pentru silueta. Si pentru fete e frumoasa gimnastica

| Pawy a răspuns:

Pai poti sa practici un sport...cum ar fi atletismul sau volei.Depinde la ce te pricepi,poti sa mergi la un club(desen,dans, etc)
Nu ma prea pricep la asteablushing, dar sper ca te-am ajutat:*

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

HEEi! 1:muzica(canto,chitara,tobe, pian, vioara)2:sport(volei,handball,tenis de masa)3sadyoga,sala,mers cu bicilleta/rolele,alergatul, dans, gimnastica)Funda?

| vanessa123456 a răspuns:

Eu iti pot sugera cititul, desenatul, crosetatul...