| Nume6 a întrebat:

Ce faceţi barosanilor? Tot pe depresie, tot pe depresie? Să vă mai spun că începe și școala? Da' nu vă mai spun că deja știu că știţi, cum și știu că tot ce aţi făcut vara asta a fost să staţi pe telefon, hahaha

17 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... da, da. "Stiu ce-ai facut asta-vara", un film oarecum fain.

| Mosotti a răspuns:

Si ce e rau ca oamenii au stat pe telefon?! Adevaru eu ca eu ma cam intristam cand incepeam scoala, de ce? Simplu, sculat la 6, 20 dimineata, invatat in prostie la n materii, frica ca ma lasa ala, ala, facut teme.

Cu cine ma intelegeam ma puteam intalni oricum, nu trebuia neaparat la scoala. Nu stiu ce regreta unii perioada scolii, doamne fereste.

| Catrice a răspuns:

Hăhahă nu-mi pasa de scoala ca n-am treaba cu ea hăhăhă tristulehee hee

| gabicoo a răspuns:

Tu tot cu aurolacu' în cap?
Sau ai trecut la Pepsi? Parcă zicea ministra educației ceva despre Pepsiglas!

| GoldenZenith a răspuns:

Multi dintre noi am terminat de multa vreme scoala. Puteai sa vii si tu cu ceva mai creativ de atat, ca să pari cel putin amuzant, ca până la a fi interesant e cale lunga, maica.

| Alverto a răspuns:

De unde știi "barosane" că începe? Nu s-a decis Iohanis și Monica Anisie și spune că se deschid un manelist cu numele nume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,tot pe depresie happy!

| troleibuz a răspuns:

Abia astept sa inceapa anul universitar.

| Speranta12 a răspuns (pentru troleibuz):

Esti boboc?

| troleibuz a răspuns (pentru Speranta12):

Nu.

| Speranta12 a răspuns (pentru troleibuz):

Ce studiezi?

| troleibuz a răspuns (pentru Speranta12):

Dreptul.

| DanielPH a răspuns:

"Tot pe depresie, tot pe depresie? Să vă mai spun că începe și școala?" ce legatura are depresia cu inceperea scolii? laughing Consideri inceperea anului scolar ca fiind un moment depresiv? Asa mult iti place cartea? tristulet. Ce ai facut dupa terminarea liceului? Asta in cazul in care l-ai terminat, iar daca nu, cat mai ai?
Observ ca esti tare activa pe aici, fara vreun sens per total, insa nu asta-i important. Pui intrebari/raspunzi probabil fara sa stai pe telefon, hah? Oscilezi des intre teme, mai ales pe cele cu legaturi sociale, (lasand subiectele impertinente), asta cam duce spre frustrare, ce parere ai? Normal, normal! Nu esti frustrata, ci noi, ci eu, insa de data asta nu o lua ca pe un atac, ci ca pe o oportunitate, respira adanc, si huh...contempleaza! Noi suntem aici, te putem ajuta! happy
Cine esti, ce valoare ai? Care este scopul tau aici, in viata? Ce ai facut notabil pana acum? Cum definesti,, realizarea in viata", cum te realizezi in viata? De ce esti aici? Poti dezvolta niste raspunsuri? Daca da, te rog sa ne uimesti, daca nu, pune mana pe carte si nu te mai intrista ca incepeti scoala, inca sunt oameni pe lumea asta fara drept la educatie, fara posibilitati, si care ar radia de fericire de-ar putea parcurge un ciclu de invatamant pe care tu-l vezi depresiv, bravo!
Astept raspunsul tau! In cazul in care nu va exista, felicitari, macar gandeste-te putin.
Ganduri bune!

| DanielPH a răspuns (pentru DanielPH):

Asa ma gandeam si eu! happy

| Peachdelight a răspuns:

Așa și prin lucrul asta vrei sa demonstrezi ce viața faina ai tu și ce bine te simți? Eu cred ca te regăsești printre aia ce au stat vara asta pe telefon, pentru ca un om care are atâta activitate și e supeeer mulțumit și fericit de viața lui nu prea îl interesează de alții și nici nu are timp pentru prostii de genul. Pup

| AnastasiaSt a răspuns:

Bănuiesc că ai scris acest mesaj in ideea sa inveselesti lumea de pe aici.