| Mirelacristina a întrebat:

Ce facultate este mai buna, facultatea de inginerie electrica, din cadrul politehnicii la Bucuresti sau inginerie geodezica la Cluj?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ambele sunt bune dar trebuia sa intrebi care e mai grea laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt 2 facultati diferite si amandoua sunt bune.
Tu trebuei sa alegi in functie de profesia pe care vrei sa ti-o transformi in cariera.
Atitudinea asta este total gresita, ca nu noi vom face munca asta, ci tu, asa ca, alege ceea ce iti place si ce vrei sa faci in viata ta.

| Raducons a răspuns:

Ingineria electrica de la Politehnica Bucuresti

| Heavenonearth a răspuns:

Prima variantă.