| numaieoadi a întrebat:

Ce facultate sa urmez in Politehnica la Timisoara dintre " Electronica si Telecomunicatii, Electrotehnica si Electroenergetica, CoNSTRUCTII sau Automatica? Unde sunt locuri de munca mai multe? Voi ce ziceti? ce ma sfatuiti?

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mai, om inconstient ce esti! Depinde de medie si de ce cunostinte ai tu in cap!

| numaieoadi explică (pentru Mayar):

Inconstient? inconstient as fii daca nu mi-ar pasa de viitorul meu. inainte sa atribui niste jigniri asumati-le fata draga :*

| Mayar a răspuns (pentru numaieoadi):

Fiecare profil presupune niste aptitudini total diferite si bine inchegate...