| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultati credeti ca ar fi ok pentru mine? Eu inca nu pot sa ma decid (sunt o persoana timida, introvertita), si de aceea am nevoie de pareri, plus ca nu prea stiu multe despre acest subiect.
Am luat bacalaureatul cu 6, 78 (profil real, stiinte ale naturii).
Imi plac urmatoarele lucruri: engleza, sa lucrez cu calculatoare, sa exprim ceea ce simt (desene, muzica), sa aflu mai multe despre ceilalti cum ar fi personalitatea.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci facultatea de informatica, sa repari pc si mai inveti ceva programe sa le manevrezi.

| EmmaCriss a răspuns:

Pari o persoana foarte draguta... Dupa mica descriere pe care ti.ai facut.o iti recomand o facultate de Turism. Daca iti place sa calatoresti si sa descoperi culturi si oameni noi. :-) Sper ca iti plac si limbile straine. Daca da, facultatea de turism ar fi perfecta pentru tine.;-) Succes!