| Brotacelu a întrebat:

Ce fel de gripa credeti ca v-a mai aparea?
[a fost aviara, este porcina...)
Va ascult thinking

Răspuns Câştigător
| BiiBiis a răspuns:

Gripa canina? big grin ar fi o varianta.

12 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Buna!, presupun, conform intrebarii, raspunzandu-ti ca -gripa "a lipitorilor"!, asta ne mai lipseste ca in rest .mai putin sau mai mult le avem pe toate.hihihiiii!

| alecs871 a răspuns:

Gripa gripelor

| ViVi a răspuns:

Gripa prostiei laughing iti garantez ca de atatea prostii va aparea si asta laughing

| Orannginna a răspuns:

Gripa piscicolawinking

| Grimalkin a răspuns:

Gripa Pinguina.

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacelu explică:

@adrian777 ...bati campii

Răspuns utilizator avertizat
| ANoNim_7814 a răspuns:

Gripa balenina...gripa delfina. gripa idioteniei...moollte altele o s apara straight face

| 61n4 a răspuns:

Canina pisicia...cabalina...rolling on the floor).....gandeste-te si tu la toate animalele...si mamiferele din lume rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TPU ar trebui sa puna o categorie de intrebari si despre gramatica...multi acolo ar trebui sa le posteze.

Gripa... bovina? e ok?

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Coronavirus
COVID 19
SARS-Cov-2
Gripa liliecilor
Gripa pangolina
Covrig 19
+ sa stii alfabetul grecesk