| JeSa a întrebat:

Ce fel de om esti?
Oamenii se pot compara cu animalele padurii, lupi, bufnite, ursi... te-ai intrebat vreodata tu care esti?

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt un inorog.

cami
| cami a răspuns:

O bufnita.

nony
| nony a răspuns:

Eu sunt vulpe devil

nony
| nony a răspuns:

Ce sa fac si eu, sunt multe gaini, te mai scap de catevahee hee

nony
| nony a răspuns:

Tu crezi ca eu le-am controlat la oua? rolling on the floor

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Urs frate big grin In ciuda faptului ca ma cheama Lupu... happy

| JesterRO a răspuns:

Oricine isi linge ranile si se spala cu limba (din regnul animal), nu numai lupul... oricine care nu are dus sau apa calda.
In pat ma pot asemana cu un iepuras pasional, iar in viata de zi cu zi cu un urs...pentru ca sunt calm si de cele mai multe ori incerc sa iau decizii intelept.ar si cand cineva ma "calca pe coada", ripostez. Pfai sunt multe de descris... n-am motiv s-o fac aici.
SoftCristi... ursi pana la capat...pe mine ma cheama Martinlaughing hai noroc!

| fevrier a răspuns:

Urs koala.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Pisicutabatting eyelashes
@nony deci tu mi-ai halit gainile din cotet?! thinkinghee hee

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nony pai bine, bine... dar taman alea de ouau?! straight face un curcan nu puteai si tu sa halesti! laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@brotacel vrei sa zici ca daca in dreapta ta e o fumeie dezbracata nu o vezi?! big grin laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nony data viitoare sa controlezi de oua tot ce iti iese in cale rolling on the floorrolling on the floor....la gaini ma refer big grin

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@brotacel draga nu tin cu ursu big grin... da daca ea sta in lateral?! big grinhee hee o mai vezi? tongue

| Brotacelu a răspuns:

Magar...[explicatia: privesc numai inainte] laughing))

| Brotacelu a răspuns:

@adriana_sw33ty tu tii cu ursu... si daca in fata este o frumusete si in lateral nimic? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint om, un om printre animalele de care faci vorbire. Si uneori, am sansa sa mai zaresc cite un om si sa devenim prieteni. Cin' s-aseamana s-adunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara a ma crede deosebit de "subtil"cum observ ca fac altii cred ca o viata de lup fara haita mi s-ar potrivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tind sa cred ca sunt, totusi, o pisica salbateca cu aere de... fluture.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guster.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou ...tot edy sunt...hmm...da sincer iti zic ma gandesc uneori ca suntem si noi un soi de animale vorba vine cu ceva mai mutla inteligenta... dar oare nu ne nastem toti cu instincte de animal? oare primele lucruri pe care le invata un om nu sunt asemanatoare cu cele ale animalelor? care sunt eu dintre animalele paduri...pradator in nici un caz nu as fi ma refer la astia tari mari urs lup...etc...ma gandesc...cred ca as fi o vulpe sincer...de ce zic asta? pai sicner mi s-a zis ca am darul ala sa ma dau pe langa om sa obtin ce vreau cu adevarat asta mi se zice des si atunci ma gandesc eu asa vulpea e vicleana si face orice sa obtina ce vrea oare nu oi fi un fel de vulpe? desi fizic vorbind nu e puternica are totusi calitati ca agilitatea eu fiind ceva asemanator ei mai mic slabut iute atat teoretic cat si practic... da e... e imitor cum uneori ne regasim in lucruri care ne pun pe ganduri e umitor cum omul atotstiitor si pradatorul absolut poate fi de fapt prada perfecta sau poate devenii un pradator mai de temut ca rechinii etc e ciudat nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lup, seful unei haite. Mie tot timpul mi-a placut sa fiu sefa si sa atac fara motiv, doar din cruzime, sunt zodia Scorpion si lupul e animalul meu pereche, imi place sa colind paduri si sa joc jocuri cu vanatoare, sunt un lup alpha innascut!happy
Sau as mai putea fi si un zimbru, imi place brutalitatea, ii place brutalitatea, si imi apar familia de persoanele necunoscute, si totusi animalele mele pereche se dusmanesc...thinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine salbatic

| shineofblood a răspuns:

O pisica sireata big grin

| 4l3xander a răspuns:

Tigru fratebig grin

| robby_3011 a răspuns:

Lenes