| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Ce fluvii se varsa-n oceanul Atlantic?

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Saint Laurent (sau Sfîntul Laurenţiu)din Canada, La Plata din Argentina, Orange (R.S.Africană), Congo, Niger ( ambele din Africa), Volta, Senegal (Africa), Tajo (Tago)din peninsula Iberică, Duero (Pen. Iberică-Spania);

6 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Fluviul Orinoco si fluviul Amazon.

| Monicaツ a răspuns:

Amazon

| XxRoyalxX a răspuns:

Pai nu stiu.De ce ne imbolnavim si cum se numesc stelele pe planeta pluto? Tu gandesti? Uite nu vreau sa par rea dar nu este o trebare super intreaba pe Google sau altceva noi de unde sa stiu

| Kanghu a răspuns:

*facepalm*

Daca era o tema grea, mai intelegeam.

http://en.wikipedia.org/wiki/Atlantic_Ocean

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică:

Numai astea?

| Trandafiiiiiiiiiiiraș explică:

Am cautat pe Google si n-am gasit!