| floryy123hahaa a întrebat:

CE IMI TREBUIE PENTRU PORTOFOLIUL DE ROMANA IN CLASA A 7 A? Cum as putea sa il fac cat mai frumos? Profa` a zis ca daca este frumos si aranjat o sa ne dea si 10. Cum sa.l fac?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu mare lucru. Doar sa ai fiecare foaie intr-o tipla si sa scrii frumos. De asemenea, subliniaza cu markere titlul si cuvinte cheie (cele care le definesti)

| fpr139 a răspuns:

Îi lipeşti stickere cu inimioare, şi desenezi lângă, un unicorn :)).
Glumesc. http://www.colegiumaniucarei.ro/......omane.pdf.
Ar fi greu să citez, fiecare subiect, de pe fiecare pagină. Tragi şi tu o privire.
Dacă nu te vei convinge, te voi redirecţiona către alte link-uri.
Pentru a te apropria de perfecţie, încearcă să-l faci cât mai complex, şi de asemenea aranjat.
Fără mâzgălituri, odată la 2 rânduri.
Şi dacă poţi, cu o caligrafie acceptabilă. Deşi nu pare, şi aspectul conferă un element important.