| Mihai8399 a întrebat:

Ce înseamnă,, ciure,, pe țigănește știți voi de la melodia,, Hai cu mine-n București minutul 00:45? Sunt curios, cel mai bun răspuns primește bifa

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Si cum, ma rog, vei sti care e cel mai bun raspuns, daca nu stii ce inseamna?

| Mihai8399 explică (pentru Goete):

Ce-l mai explicat răspuns! Și îți dai seama și din context de cuvânt!

| Goete a răspuns (pentru Mihai8399):

Eu nu cunosc melodia si nici nu cred ca ar fi genul de muzica care sa ma intereseze. Daca iti dai seama ce inseamna, ma bucur pentru tinewinking

| Mihai8399 explică (pentru Goete):

Ba copil pentru alocație și ce ma interesează pe mine te-am întrebat eu pe tine am întrebat pe cine nu cunoaște. Tu în viata reala cred ca ești ultimu antisocial și distrus!

| Goete a răspuns (pentru Mihai8399):

Dupa cate vad esti tigan.
Si nu-ti intelegi propria limba materna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciures spune nu știu google translate vad ca nu are lb romanes