| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca profesoara de la facultate mi-a zis sa ma prezint la marire de nota in toamna pentru ca merit o nota mai mare? Inseamna ca am restanta? La lucrarea de la examen am luat 4 dar nota afisata este 8.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te gandesti la ce ma gandesc si eu? E tanara?

| Denisa0954 a răspuns:

Nu inseamna ca ai restanță daca nota finala este 8. Im toamna exista si o sesiune pentru măriri, alta decât cea pentru restanțe, în care poți merge si iti va pune niste intrebari suplimentare pentru a ti mari nota pe care ai avut o in sesiune