| king5151 a întrebat:

Ce **** inseamna sa intri in Mafie? Am vazut o postare aici

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna sa ii filezi cateva luni/ani, sa aduni probe, apoi ii ridica SIAS-ul, intra in procese, incep sa dispara din tara si 5 ani e liniste.

| Vântulalb a răspuns:

"Si de ce sa intri in primul rand"?
Chiar asa.

| iulia0514 a răspuns:

Mafia e de mai multe feluri orice nu cred că cineva întreg la cap ar vrea să intre în mafie! Nu ai văzut auzit de Clanul Soprano?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu, dar în orice mafie dacă intri nu mai ieși decât mort.

| king5151 explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum se intra? Si de ce sa intri in primul rand

| anonim_4396 a răspuns (pentru king5151):

Intri ca descendent in familie, după părinți, frați, neamuri, urmezi obiceiul, tradiția. Și interlopii tot mafioți sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din mafia neagra, daca vrei sa te ajut sa intri imi spui.