| Bogdan_Andrei_2003 a întrebat:

Ce jucarii foloseau in amintiri din copilarie de ion creanga nica si prieteni sai

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bat pe post de cal.Şi cădea intenţionat, şi apoi bătea băţul pentru că l-a trântitbig grin

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prietenii*
Un butoi cu apa, un bolovan de peste o tona, casa Irinucai, pupaza din tei.
Astept fundabatting eyelashes
PSP, tablete sau Iphone sigur nu aveau. Nici kendama, sau spinnere rolling eyes

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu zic că sigur butona un iPhone 10 și se juca pe un ps5 doar ca să facă în ciudă viitoarelor generații