| Elysabeta a întrebat:

Ce licee cunoasteti nici prea bune nici prea proaste laughing am nevoie va roggg!

Răspuns Câştigător
| yoana98 a răspuns:

Daca vrei din Buc: Rosetti, Vlahuta, Caragiale, Creanga, Basarab, Hasdeu, Cosbuc

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate vrei să ne spui şi din ce localitate, precum şi ce medie de admitere estimezi că vei avea!

Precizează aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Expressions a răspuns:

Ai nevoie de un liceu mediocru la cum ai formulat intrebarea. Specifica te rog orasul de unde esti/unde ai putea sa mergi la liceu.

| digital7shady a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa specifici si orasul, dar tu alegi. straight face

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Ploiesti : economic

| Elysabeta explică:

Din Bucuresti si fara jigniri pentru ca dovediti ca voi sunteti asa prin jignirii!