| valeeExpress a întrebat:

Ce liceu este mai bun? Colegiul National Spiru Haret sau Colegiul National Iulia Hasdeu, ambele Bucuresti - profil stiinte ale naturii? In Hasdeu au bagat anul asta.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Media pe liceu/Promovabilitatea" sunt mai mari la Colegiul Naţional "Iulia Haşdeu" Bucureşti - deci, teoretic, este un liceu puţin mai bun :)

Vezi ( pentru comparaţie ) linkul :
http://www.admitereliceu.ro/......ultate-bac

Toate cele bune.

| ElenaSA a răspuns:

Colegiul National "Spiru Haret". Mediile pe general sunt un pic mai mari ca la "Iulia Hasdeu", iar aceasta specializare exista inainte la acest liceu.

| umbra09 a răspuns:

Colegiul National Spiru Haret are mai multa experienta in domeniul acesta deoarece are mai multa vechime ca celalalt big grin