| Dextro a întrebat:

Ce materii se fac la profilul de Turism si alimentatie si ce materie se face cel mai mult? happy
Si e de dimineata sau dupa amiaza?

Răspuns Câştigător
| PufuleteDulce a răspuns:

Deci in clasa a 9 o sa faci module:Organizatia agentiei de turism(O.A.T.), Bazele restauratiei si inca 2 module de practica in schimb nu vei mai face desen, muzica si ed. tehnologica.Eu am avut 2 ore de O.A.T., 3 ore de bazele restauratiei, 3 ore de practica, 3 ore de mate, 2 chimie 2 fizica 2 romana 1 biologie 1 geografie 2 franceza 2 engleza 1 T.I.C. 1religie 1 istorie 1 logica si 1 sport asta pe saptamana si in cursul uni an scolar vei avea 3 saptamani de practica care le vei face in funtie de programul scolar.Eu de exemplu termin acum clasa a 9 asta a fost ultima saptamana de scoala si mai am o saptamana de practica.Iar programul depinde de scoala eu am fost dupa amiaza Sper ca te-am ajutat. ^_^