| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se studiază la Facultatea de Psihologie?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai decât să cauți programa facultății care te interesează big grin

| mili25 a răspuns:

Fundamentele psihologiei, psihologie experimentala, neuropsihologie, psihologie sociala..psihologia educatiei
Depinde de an. psihiatria se mai studiaza prin anul 3. multe materii. Se schimba in fiecare an, unele in fiecare semestru

| giyongchyz a răspuns:

Materii legate de psihologie, logică, sociologie, informatica aplicata in psihologie și nu mai știu dacă e altceva. Dar în principal astea.