| DayInSpring a întrebat:

Ce materii sunt in clasa aXI-a pentru stiinte sociale? Si cate ore din fiecare pe saptamana? Multumesc.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

La stiinte sociale stiu ca faci romana, psihologie, logica, latina, istorie, limbi straine - astea de baza. La filologie stiu mai bine: romana, logica, engleza, franceza sau germana, italiana sau spaniola, istorie, latina - astea fiind tot cele de baza, mai faci fizica, chimie, religie, biologie, desen, muzica, matematica, sport, geografie (cate una sau doua ore pe saptamana). Sper ca te-am ajutat.