| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Ce mișcări de bătaie știți?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După ce i ei laxative?laughing sa vezi mișcări de du-te vino la baie.

| gabicoo a răspuns:

"Another one byte the dust"
laughing
Te-au facut baietii chifteluta si acu vrei sa te spargi in figuri?

| gabicoo a răspuns:

Pentru tine recomand: Fuga.
tongue

| alina2k18 a răspuns:

Fuga laughing

| CleanHeart a răspuns:

In caz de vrei sa te aperi gasesti sute de vlog.uri pe Youtube special pentru asta sau inscrie-te undeva dar daca ai alte ganduri iti recomand sa-i faci pe toti cioflingarii din vorbe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita bătaia fai mai bine din vorbe. Ai putea sa te apuci de un sport de contact acolo vei învata multe și poate te vei și împrietenii cu câțiva atunci nu o sa îți mai comenteze nimeni.