| anonim_4396 a întrebat:

Ce muzica va place sa ascultati cand invatati?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ascult, ma distrage indiferent de muzica. Prefer liniste completa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de la Gheorghe Zamfir
https://www.youtube.com/watch?v=1mHuf8owjoQ

| BloodyLips a răspuns:

Nu ascult muzica in timp ce invat.

| ălkjmhgf a răspuns:

Dacă aş da drumul la muzică în timp ce învăț, n-aş face altceva decât să fredonez. Aşa că, prefer să nu fac aceste lucruri în acelaşi timp.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Mie îmi place muzica bizantină.

| OohAnamaria a răspuns:

Kpop,dar melodii lente. Daca asculti muzica in timp ce inveti inseamna ca poti sa inveti si cand e galagie sau in diferite locuri.De altfel, poti fi atent la doua lucruri deodata.

| UnuCuSapca a răspuns:

Motzard, Vivaldi, Fuego, Michel Jackson si Bazooka. Glumeam nu e bine sa asculti muzica cand inveti.

| ElenaWerman a răspuns:

Asculta Ben Howard...E foarte relaxant happy

| Florin_Cristian_1995 a răspuns:

Alan Walker- Alone
Alan Walker- Faded
Randi- Ochii aia verzi
Dbustep, Trap, House