| Chérrrie a întrebat:

Ce note ati luat la examene? Sunteti multumiti? Ati depus contestatie? happy

9 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Eu am luat 9, 15 la mate si 8, 80 la romana, nu am depus contestatie desi ar fi trebuit mai ales la romana, unde am scris absolut tot, fara greseli gramaticale, de asezare in pagina etc., dar acum depinde si de interpretarea corectorilor, pentru ca nu am posibilitatea de a vedea lucrarea in fata nu pot sa zic ce am gresit... Sunt 100% sigura ca rezultatul dupa contestatii ar fi fost mai mic.

| Deyaa2 a răspuns:

Pai sunt multumita.10 la mate si 9.80 la romanahappy
dar tu?:*

| Catta a răspuns:

9,30 la romana si 5, 10 la mate...
Nu am mai depus contestatie.crying

| Băscuţă a răspuns:

Am luat 9.95 la romana si 9.05 la matematica si sunt multumita, mai ales ca la matematica ma asteptam la o nota mult mai mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
La romana am luat 10, iar la mate 9...nu am avut de ce sa depun contestatii...
tu? ce note ai luat?

| Miruuuuu a răspuns:

Am luat 9.75 la romana si 9.10 la matematica.Si sunt super multumita!
:X
Tu?

| xKittyx a răspuns:

9.50 la rom si la mate 8.85happy nu am depus contestatie sunt prea multumitaaaa laughing big grin

| hotsparks a răspuns:

La romana am luat 9, 80, iar la matematica 7, 90.Si am depus contestatie la matematica pentru ca am scris rezultatele pe foaia cu subiectele si imi iesea 8, 90. Sper sa fie bine ca am depus si sa nu-mi scada!

| Guta_4712 a răspuns:

10romana 10 mate si am facut contestatie