| Mih78585667 a întrebat:

Ce ore se fac la profilul industrie alimentara?

Răspuns Câştigător
| Ivanescucristina a răspuns:

Eu sunt pe industrie alimentara clasa a 12 a sincer este un profil usor...
Mate, Chimie, Modul 1, Modul 2, Modul 3 (Practica), Fizica (până în clasa a 10 a), Biologie, Sport, Engleză (eu sunt pe intensiv deci fac foarte multe ore de engleza, 6 ore pe săptămână), Religie, Istorie, Ed. Antreprenoriala (clasa a 10 a), Română...

Dar in principal dacă înveți la chimie si Module te descurci la restul materilor, bafta :-)

| Mih78585667 explică (pentru Ivanescucristina):

Pfoai e o problemă cu chimia.

| Ivanescucristina a răspuns (pentru Mih78585667):

E ușor. fata de generala crede-mă. ca nimi mie nu îmi plăcea. am note de 7-8

| Mih78585667 explică (pentru Ivanescucristina):

Te cred sper sa fie ok..sa nu regret
Dar tu ai făcut liceul și vrei sa urmezi ceva sa ai un loc de muncă care sa aibă legătură cu industria alimentara?

| Ivanescucristina a răspuns (pentru Mih78585667):

Inca sunt la liceu... Nu stiu momentan. eu sunt pe intensiv engleza si ma ajuta foarte mult diplomele de la sfârșitul liceului.

| Mih78585667 explică (pentru Ivanescucristina):

Cu ce medie ai intrat?

| Ivanescucristina a răspuns (pentru Mih78585667):

6,80

7 răspunsuri:
| Iönuț_Giurgïu_2001 a răspuns:

Tot ca in generala dar in special se fac mai multe modulewinking funda?