| ZaZaLa a întrebat:

Ce parare ati avut despre cartile Fortele Raului Absolut, de Kelley Armstrong? happy funda

2 răspunsuri:
| SoulEater44 a răspuns:

Bunaaa! Sincer a fost cea mai buna serie despre paranormali pe care am citit-o vreodata! Nu numai ca relatia Chloe-Derek-Simon scoate scantei dar mai este si misterul ce invaluie casa Lyle si o gramada de personaje pline de personalitate puternica de exemplu mama lui Tory sau matusa lui Chloe! In plus copertele sunt absolut superbe!big grin

| Meowyes a răspuns:

Naspatongue...si nu ai funde applaughing