| Menda a întrebat:

Ce părere aveți despre facultățile private din București?

4 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Am auzit ca nu prea se fac ore.Si aproape toate sunt slab cotate din punct de vedere al invataturii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatile private din Romania sunt extrem de slabe, niciuna nu se poate compara cu cele de stat, iar majoritatea au mari probleme cu acreditarea si recunoasterea

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sunt inutile. Daca vrei sa te angajezi si esti absolventul unei facultati private, nu iti este luata in considerare diploma de catre angajator.E ca si cum n-ai fi facut nimic

| Jardelin a răspuns:

O afacere buna.