| Anayysss a întrebat:

Ce parere aveti ca dragostea nu are varsta? Eu cred voi? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe principiul asta un barbat de 50 de ani ar putea fi cu o fată de 14. Nup, nu e ok. Dar daca nu e o diferenta,, dubioasa" de varsta, maxim 20 de ani, sa zicem (sa zicem) e ok. Probabil unele persoane se maturizeaza mai devreme si cauta pe cineva mai matur. Dar asta cu dragostea n-are varsta e scuza pedofililor

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se refera la adulti, nu la copilasi, care nu au inca discernamant si nu pot face inca diferenta intre bine si rau.

| Frank51 a răspuns:

Are vârstă, vreau iubită, nu copil și nici bătrână.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tu oricum crezi orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine are varsta.

| isemilia a răspuns:

Eu zic ca are. Fiecare cu parerea sa insa.