| Prezidentul a întrebat:

Ce parere aveti de facultatile din Romania?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cu parere de rau spun ca facultatile de la noi din tara au un nivel extrem de scazut. Nu le-am incercat pe toate evident, dar din ce aud de la alti prieteni, cam toate sunt pe la acelasi nivel. Exista atatea probleme la nivelul educatiei noastre universitare incat cred ca as sta aici sa scriu pana maine si tot nu as termina.

| Prezidentul explică (pentru OoBunnyoO):

Da, cam asa este, din pacate...

8 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Mie mi se par bune facultatile din Romania. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere buna si ar fi si mai buna daca s ar face mai multa practica

| neutrino a răspuns:

Unele sunt bune, altele mai putin bune.

| Mayar a răspuns:

O parere proasta! Inveti doar teorie si canducrezi un simplu muncitor te baga in buzunar.
Au un sistem tampit de pe vremea comunistilor si nimeni nu se deranjeaza sa il schimbe

| syd2 a răspuns:

Pai, dar ce parere trebuie sa avem, sunt bune, au fost intemeiate inca pe vremea lui Cuza si Asachi asa ca nu cred ca si-au pierdut inca maretia.

| WarriorCat a răspuns:

Conteaza si ce facultate vrei sa avem noi in vedere.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

Depinde de facultate