| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Ce parere aveti de facultatile private ACREDITATE cu vechime (mai exact din 1990) merita sa faci o facultate de genu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"merita sa faci o facultate de genu?"

De care gen: masculin, feminin sau neutru?

| Ariana131 a răspuns:

Cred ca ai pus aceasta întrebare de 3 orilaughing orice facultate este buna atâta timp cât îți place, fie ca e facultate de stat sau privata. Dar presupun ca la cele private sunt mai multe pretenții. Deci dacă vrei sa te duci la o facultate privata, fa o, nu te oprește nimeni, dar du te undeva unde îți place, nu din auzite.