| Biankka a întrebat:

Ce parere aveti de poezia asta?
http://www.versuri-si-creatii.ro/......hsstu.html

2 răspunsuri:
| didina6850 a răspuns:

Sincer, nu imi place. am auzit de nu stiu cate ori acelasi epitete. nu-i nici in versuri, nici fara versuri. eu zic sa incerci totusi sa te axezi pe un anumit stil. in orice caz, nu e ce se scrie acum.

| LoLpoZ a răspuns:

Didina_6850 sunt 2-3 epitete des folosite dar poezia are ceva in plus nu este una simpla scrisa de copii din clasa a I-a, a II-a, dar oricum mie imi place, mici probleme cu masura dar probabil esti la inceput. Succes in continuare!