| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de jocul de manager de fotbal OSM? Dar ManagerZone? Am echipe în ambele jocuri dar cel mai mult îmi place OSM că poți să îți faci echipa in liga fantasy in care sa alegi tu toți jucătorii care sa ii ai la echipa (există și în realitate jucătorii) și poți să alegi și ce nume vrei tu pentru echipa ..Mai joaca cineva OSM? Adica Online Soccer Manager? Sau macar ManagerZone? Ce nume aveți în jocuri?

Răspuns Câştigător
| usermata a răspuns:

Am jucat OSM, si putin manager zone dar mi-a placut mai mult OSM, dar am pierdut contul din pacate si m-am last. Oricum sunt tari ambele jocuri

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

E bun OSM! dar se cam umbla cu smecherii manarii! si nu e bine! dar na unii sunt obsedati de trofee! de campionate! etc!