| AnaAmalia31 a întrebat:

Ce parere aveti de Scoala Centrala din Bucuresti? ( Filologie)

Răspuns Câştigător
| cristinaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Lol dca si școala centrala e naspa. Eu ti-o recomand cu cea mai mare placere. Sunt eleva a scolii si desi sunt doar de un an aici am niste amintiri superbe. Nu stiu ce sa zic de colectiv dar, stiu ce sa zic despre școala in sine si profesorii. Profesorii sunt foarte buni si unii dintre ei reușesc sa stimuleze copilul.( nimic de invatat nu e adevarat ca pana la urma daca vrei sa inveti, inveti, totul depinde de tine ). Școala in sine este considerată un,, muzeu". Daca vei opta pentru școala centrala vei vedea ca peste 20 de ani cand iti vei aminti de liceu, coridoarele scolii vor rămâne intiparite in inima ta. E un loc imens cu multe clase, cu Fețe mereu schimbate si cu multe multe mistere imposibil de descifrat. Acele mituri despre școala Centala pe care mereu o sa ti le amintesti si profesorii are vor avea un impact pozitiv asupra ta. Recomand centrala! Si pot sa spun ca acum sunt fericita ca nu am intrat in alte licee! Te asteptam in centrala!❤️

| AnaAmalia31 explică (pentru cristinaaaaaaaaaaaaaaaa):

Multumesc mult! :*

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru cristinaaaaaaaaaaaaaaaa):

Felicitari! bafta deasa si mult succes!

3 răspunsuri:
| skirlex a răspuns:

Salut, acolo invata o verisoara de a mea e in a 10a, si tind sa cred ca nuprea se invata acolo deoarece am vazut un video de la ore in care se alergau pe acolo si profesorul nu zicea nimic, acum na, nu stiu ce sa zic