| PlayTheGame a întrebat:

Ce parere aveti despre ASE?
Dar despre facultatea de management din cadrul sau?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ase in general e o facultate de viitor pentru ca mereu va fi nevoie de contabili si genul acesta de functii si se gasesc in cadrul multor institutii atat publice cat si private.

| mariangabriel a răspuns:

Salut. Daca vrei sa fii tot fara bani dupa ce termini facultatea alege ASE. Functiile de contabilitate si economie in general sunt prost platite, uneori nici minim pe economie. Daca ai pe cineva cu putere care sa te bage pe o functie mare, poti face aceasta facultate, daca nu mai bine te reprofilezi.