| emilia9382828 a întrebat:

Ce părere aveți despre Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" municipiul Ploiești? Aș dori să răspundă generații mai apropiate de a mea, eu acum am intrat în clasa a 9 a.

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

E infestat cu vampiri, sa iti pregatesti:
- tepuse din lemn
- apa sfintiita
- usturoi (si sa mananci usturoi, apoi dai o basina, mor toti vampirii pe o raza de 25m)
- cruci, de preferat din argint
PS nu iti strica sa o scoti la o cofetarie pe Buffy the Vampire Slayerwinking

an facut liceul in Ploiesti, dar nu am auzit de ala, presupun ca e relativ nou cu un nume asa de... POMPOS (pe vremea mea era doar Caragiale si Mihai Viteazu cu nume pompoase)

| emilia9382828 explică (pentru Zuzu1991):

Daca nu stiti nu trebuia să vă obosiți să răspundeți, am precizat ca as dori să răspundă oameni mai aprobați de generația mea

| Zuzu1991 a răspuns (pentru emilia9382828):

Aham, aham, si unde sunt aia?!?
ca nu vad nici un alt raspuns

deci, mai bine nimic decat ce te coafeaza pe tine... misto atitudine, tine-o tot asa!