| Papucinii a întrebat:

Ce parere aveti despre Faculatea de Medicina Veterniara din Cluj(http://www.usamvcluj.ro/)? Au oare sectie de predare in limba engleza? E mai buna ca cea de la Bucuresti? Cea de la Bucuresti are predare in limba engleza?

Răspuns Câştigător
| BlackNights a răspuns:

Din cate am auzit,in general USMV nu e f grea,adica nu e chiar asa mult de munca,spre deosebire de altele, si cica nici asa"buna" ca cea din B., dar...nu e nici o faculta, asa numai sa fie.Gandeste-te ca totusi e intr-un centru universitar ca lumea, si nu e nici particulara, ca sa aiba filiale pe oriunde.