| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de medicina?

Răspuns Câştigător
| Maya17mia a răspuns:

Eu cred ca este o alegere buna (eu insami am facut anul acesta alegerea asta si am intrat la umf cluj), insa nu e neaparat cea mai buna. totul depinde doar de tine. poti da si la drept sau ceva in IT si sa ajungi sa ai un salar mult mai bun decat in medicina;) daca vrei sa mai afli informatii despre umf poti urmari blogul: http://inpascumedicina.wordpress.com/

4 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Da...buna alegerehappy funda?big grin

| anadark84 a răspuns:

Gandeste-te ce iti place sa faci cu adevarat! Profesia de medic este una nobila... daca alegi sa respecti juramantul lui Hipocrate.

| Useeeer124124 a răspuns:

Este o alegere buna daca ai memorie laughing Trebuie sa inveti mult... Si chiar este o alegere bunawinking Gandeste-te la cate avantaje ai atunci cand esti medic happy

| Diiidii a răspuns (pentru Useeeer124124):

Este o alegere foarte buna! mai ales daca vrei sa devi medicwinking ...gandeste-te cate avantaje ai!happy :