| Micky123 a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de stiinte economice din Brasov din cadrul Universitatii Transilvania, pe specializarea de finante- banci m-ar interesa? Eu am terminat un liceu economic, deci am facut mate m3 si informatica deloc, doar TIC. Oare reusesc sa ma descurc? Nu stau rau cu invatatul

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ti se potriveste f bine.
Succes!

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Baftă multă!

| Micky123 explică (pentru Anuket):

Multumesc mult! Sper sa ma impac cu informatica happy

| Anuket a răspuns (pentru Micky123):

Îți dai mai mult silința, mai cauți cum se lucrează, mai vezi cursurile profesorilor și va fi totul bine.