| Ibrahimovic a întrebat:

Ce parere aveti despre Holocaust si despre conceptia lui Hitler fata de evrei?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Evreii isi meritau soarta fiindca au tradat Germania. Hitler a fost cel mai mare geniu al istoriei, dupa opinia mea.

4 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Parerea mea este foarte imprastiata caci nu inteleg niste amanunte: (stiind totusi serios istoria)1. De ce a fost holocaust, ala scris in exodul, din biblie.2. de ce au mai fost asa zise holocausturi, in Turcia, in Italia, Rusia lui Stalin, in Spania, peste tot unde au fost evrei au avut loc 'holocausturi', de ce nu a fost nici un holocaust impotriva romanilor? Sau Chinezilor, etc?
Eu nu prea pricep! Nu stiu mai mult despre Hitler, a pierdut un razboi, invingatorii scriu istoria! Pariez pe tot ce am ca daca castiga hitler razboiul, autorii holocaustului erau americanii, rusii lui Stalin, sau englezii.
Deci nu ma pricep, doar ma intreb.

| alexs99 a răspuns:

A fost cel mai mare eveniment de rasism si discriminare in masa, gandeste-te numai cati evrei au murit la Auschwitz.Nu inteleg cum Hitler a putut sa aiba o asemena gandire criminala, oricum totul s-a intors impotriva lui la finalul celui de-al Doilea Razboi Mondial, in 1945.

| Ibrahimovic explică (pentru alexs99):

Mai bun raspunsul tau decat celalalt, dar sunt impotriva raspunsului tau laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| CosminC86 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

Evreii isi meritau soarta fiindca au tradat Germania. Hitler a fost cel mai mare geniu al istoriei, dupa opinia mea.