| 1Q a întrebat:

Ce parere aveti despre Intact Media Academy, ce este este ca o facultate privata sau ce?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e o facultate privata, sunt doar niste cursuri care tin 2-3 luni si costa 1-2000 euro.

e pepiniera ratatilor de la Antena. probabil acolo isi antreneaza urmatorii Gadea si Badea.

Probabil le dai 1500 euro si trebuie sa il asculti pe Gadea 3 luni cum iti zice cat de magnific e Voiculescu si cum restul sunt niste cretini.

Din punctul meu de vedere sa faci un curs de televiziune cu niste oameni atat de rahat, intr un grup atat de lipsit de orice profesionalism jurnalistic este o pierdere imnensa de timp si bani.