| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre invatamantul din Romania?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cel mai prost sistem de invatamant din toata lumea.mai prost de atata nici ca se poate.profesori incompetenti, vor doar bani. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domnii profesori au vrut numai bani. Au uitat ca personajul principal intr-o scoala sau universitate este elevul si studentul. De aceea diplomele nu au valoare si si-au batut joc de o generatie intreaga, fiindca dansii nu vor sa se reformeze si dau vina pe un stat paternalist care de obicei nu exista.Rusine tovarasi! Demisia!