| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre liceele particulare din Romania? Sunt o alternativa buna la cele de stat? Merita sa faci un astfel de liceu? Au dotari si profesori foarte buni?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Bafta! tongue Nu mai este mult pana incepe, asa ca bucura-te de vacanta cat timp o mai ai. Nu te mai stresa cu emotiile.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred, eu am avut destui colegi transferati in liceul meu de la licee particulare. Dar nu am auzit pe nimeni care sa se transfere de la liceu normal la liceu particular.

| AvalohAlyn explică (pentru OoBunnyoO):

Ah...eu sunt unul dintre eisadSa vad acum ce o fi...Am emotii.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bafta! tongue Nu mai este mult pana incepe, asa ca bucura-te de vacanta cat timp o mai ai. Nu te mai stresa cu emotiile.

| k1ndromania a răspuns:

Am auzit de la niste colegi care au fost la licee particulare si nu prea se facea munca din greu acolo, de asta s-au si transferat. Eu zic sa alegi un liceu general, profesorii sunt mai buni si colectivul este unul mai frumos.