| ralukutza96u a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Avram Iancu din cluj(in special sectia stiinte ale naturii) si Nicolae Balcescu aceeasi sectie? De la elevi(daca sunt fitosi) pana la profesori.Mersi...vot si fundakiss

Răspuns Câştigător
| stefanik04 a răspuns:

Eu acolo vreau sa merg,adica in avram dar la filo
Totusi,stiu ca cei de la stiintele naturii au medie cea mai mare,in ambele licee(asta banuiesc ca sti si tu)
SOra mea a fost la stiintele naturii in avram si are o parere foate buna despre ei.S-a facut scoala ca lumea si e serios.E greu dar daca vrei sa inveti si esti constincios/constiincioasa e ok,te vei descurca
Ce ma uimit a fost cand m-am duc la ei la festivitate,si nici unul din generatie lor (filo,stiinte, mate) nu a avut medie sub 9, deci asta e un plus
Fitosi is (si in avram si in balcesc) si nu numai,deoarece fiind licee din centru,bune,bineinteles ca is si ceva piti
Dar trebuie sa ne obisnuim si cu fitosii,asta e, nici unde nu se poate scapa de ei
De balcescu nu stiu mare lucru, dar ce am aflat nu e de bine.Nu cred ca ar fi bine sa spun aici, deci daca vrei sa afli mai multe da-mi un mesaj
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| stefanik04 a răspuns:

Mersi de funda:*