| De_Sadeleer_Dov_1998 a întrebat:

Ce părere aveţi despre liceul Cronos?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mi se pare total aiurea sa te duci la un liceu privat si sa platesti taxa aia uriasa cand sunt o gramada de licee de stat unde se face de 1000 ori mai bine carte si unde ai aceleasi facilitati. Doar pentru ca e privat nu inseamna ca e mai bun. Din cate am vazut eu, la licee private se duc copiii de bani gata care dau din an in Paste pe la scoala (pentru ca acolo absenteismul e in floare si nu iti zice nimeni nimic atata timp cat bagi banu’). Deci daca vrei sa inveti ceva nu vad de ce ai alege un liceu privat...

| De_Sadeleer_Dov_1998 explică (pentru Bondarel99):

Nu eu am ales ci tata fiindcă a spus că nu e normal pentru un belgian să se ducă într-un liceu de stat

| Bondarel99 a răspuns (pentru De_Sadeleer_Dov_1998):

Eee pai nu ai spus ca esti belgian.
Dar si daca nu esti roman tot poti sa urmezi orice liceu din tara asta.

| pisicutapispis a răspuns:

Liceul p...di și al p.I alegesar prafu și pulberea de el